Metropolitní univerzita Praha-ples 18.3. 19:00 2016/0604

Uložte si fotografie v digitální podobě do Vašeho rodinného archívu

sleva na uložení dat  
Současně uložit digitálně
ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

Uložení všech vybraných záběrů:

Všechny záběry, ze kterých si objednáte tištěné fotografie, Vám můžeme současně uložit digitálně za zvýhodněnou cenu (ceny uložení dat v ceníku) pro objednání využijte tlačítko: "Současně uložit digitálně".

Uložení pouze některých záběrů:

Chcete-li uložit digitálně pouze některé z vybraných záběrů, nebo chcete-li záběry pouze uložit digitálně bez současného zvětšení, klikněte u vybraných záběrů na tlačítko: "Uložit digitálně

Přiobjednání fotografií ze zakoupených digitálních dat:

Fotografie ze zakoupených digitálních dat Vám kdykoli zpracujeme za ceny běžné pro amatérskou fotografii. Věnujeme jim však při zpracování péči (ruční barevné a jasové úpravy), jako ostatním profesionálním fotografiím.

Vlastnosti uložení:

Fotografie je uložena v originální digitální kvalitě

velikost obrazu..... 4050 x 2700 bodů
rozlišení..... 300 Dpi
formát uložení..... JPEG
velikost dat..... cca 5-6 MB

Úprava fotografií:

Po nafotografování procházejí záběry nejprve výběrem, (technicky nekvalitní záběry jsou vyřazeny) a poté následnou úpravou na PC. Je-li zapotřebí, upravuje se výřez, hustota a barevné podání fotografie. Budete-li chtít data v budoucnu využít na přiobjednání – zvětšení fotografií, doporučujeme využít naší laboratoř, kde Vám zaručíme trvale profesionální zpracování a věrné barevné podání. Fotografie – data můžete samozřejmě sami dále upravovat v jakémkoli grafickém programu.