test 31.12. 10:00 2022/0371

Zhotovíme kvalitní barevné fotografie i ze světlejších, tmavších a barevně neodpovídajících náhledů, které vidíte na obrazovce. Všechny fotografie, které Vám nabízíme jsou zobrazeny z důvodu ochrany pouze v nižší kvalitě s vloženým vodoznakem "fotoreal", aby stačily k Vaší orientaci při výběru. Snímky v originální kvalitě, bez vloženého vodoznaku, si můžete prohlédnout na monitoru v našem obchodě.

Maturitní ples – nabídka fotografií

Ořezání
Snímky NEJSOU seřazeny v tom pořadí jak byly nafotografovány. Podrobně proto prohlédněte všechny záběry z Vašeho plesu až do konce. Snímky jsou zde zobrazeny celé – tak jak byly nafotografovány. Při jejich zpracování rámeček stroje odmaskuje z každé kratší strany 1,5mm, z každé delší 1mm, proto pozor při objednávce těch snímků, kde jste přímo na okraji záběru.

Objednávka fotografií

Upozorňujeme na možnost objednat si fotografii 15x21 s titulkem ("Maturitní ples 2009").
Titulek zhotovíme pouze u fotografií "na šířku". Objednáte-li fotografii s titulkem orientovanou na "výšku", zhotovíme Vám fotografii bez titulku.

Fotografie s titulkem 1

Způsob objednání

U vybraných čísel snímků, uveďte počet kusů fotografií a rozměr – obvykle rozměr 10x15. Fotografie zhotovujeme na papír Kodak v lesklém povrchu. Matný povrch pro reportáž z plesů nedoporučujeme pro jeho menší rozlišovací schopnost a brilanci.

Snímky archivujeme 2 roky.
Případná další přání a reklamace:
v době po–pá 7.30 hod. - 15.00 hod., tel. 777 673 127.
Obchod - příjem a výdej zakázek - po–pá 8.30 hod. - 18.30 hod.
Děkujeme za objednávku.


Foto Real
Libická 17, Praha 3 - Vinohrady - metro Flóra
Aktuální výdejní dobu pro internetové objednávky si ověřte na www.promoce.cz
tel.: 777 673 127
E-mail: plesy@promoce.cz