Metropolitní univerzita Praha-ples 18.3. 19:00 2016/0604

Zhotovíme kvalitní barevné fotografie i ze světlejších, tmavších a barevně neodpovídajících náhledů, které vidíte na obrazovce. Všechny fotografie, které Vám nabízíme jsou zobrazeny z důvodu ochrany pouze v nižší kvalitě s vloženým vodoznakem "fotoreal", aby stačily k Vaší orientaci při výběru. Snímky v originální kvalitě, bez vloženého vodoznaku, si můžete prohlédnout na monitoru v našem obchodě.

Uložte si fotografie v digitální podobě do Vašeho rodinného archívu

(podrobnosti v oddíle Foto digitálně, ceny v ceníku)

sleva na uložení dat  
Současně uložit digitálně
ZA ZVÝHODNĚNOU CENU
Ořezání

Snímky NEJSOU seřazeny v tom pořadí jak byly nafotografovány. Podrobně proto prohlédněte všechny záběry z Vaší promoce, imatrikulace až do konce. Snímky jsou zde zobrazeny celé – tak jak byly nafotografovány. Při jejich zpracování rámeček stroje odmaskuje z každé kratší strany 1,5mm, z každé delší 1mm, proto pozor při objednávce těch snímků, kde jste přímo na okraji záběru.

Objednávka fotografií

Videokamera

Dokumentární digitální videozáznam

Je pořízen za stávajících světelných a zvukových podmínek digitální videokamerou. Z originálního videozáznamu nabízíme kopie ve kvalitě FULL HD (rozlišení 1980x1050). Videozáznam není pro všechny stejný, je individuální pro každého absolventa. Obsahuje příchody všech absolventů, profesorů, projevy, záběry na hosty, gratulace profesorů, závěr a odchod z auly. V detailu při přísaze na žezlo a předání diplomu vždy toho absolventa, který videozáznam objednává. Proto je při objednávce nutné vyplnit jméno toho promovaného, který má být na videozáznamu (při ukončování objednávky je to pole: Povinné kontrolní údaje).

Způsob dodání

Fotografie, videozáznam lze objednat přes internet, osobně v obchodě nebo e-mailem. Telefonické objednávky nemůžeme přijímat – mohlo by dojít k pochybení v objednávce – děkujeme. U vybraných čísel snímků, uveďte počet kusů fotografií a rozměr – obvykle rozměr 10x15. Fotografie zhotovujeme na papír Fuji v lesklém povrchu. Matný povrch pro reportáž z promoce, imatrikulace nedoporučujeme pro jeho menší rozlišovací schopnost a brilanci. U videozáznamu uveďte počet kusů a typ nosiče, na který chcete záznam natočit (výběr nosičů v ceníku).


Případná další přání a reklamace vyřizuje p.Hladíková.


Foto Real
Libická 17, Praha 3 - Vinohrady - metro Flóra
Aktuální výdejní dobu pro internetové objednávky si ověřte na www.promoce.cz
tel.: 777 673 127
E-mail: info@promoce.cz