Doručovací údaje

Shromážděné údaje nejsou zpracovávány pro marketingové účely a nejsou poskytnuty žádné další osobě. Tyto údaje budou použity pouze pro zpracování zakázky a informování o jejím stavu. Více na: ochrana osobních údajů.

pole označené * - je nutné vyplnit, bez jejich vyplnění, nelze dokončit Vaši registraci
 
Název společnosti:    *
IČO:    *
DIČ:  
  Zástupce společnosti:
Titul:  
Jméno:    *
Příjmení:    *
  Adresa společnosti:
Ulice:    *
Město/PSČ:     *
Stát:    *
  Dodací adresa:
Ulice:  
Město/PSČ:    
Stát:  
(pouze pokud se liší od adresy firmy)
 
Děkujeme za vyplnění Vašeho e-mailu a telefonu pro upřesnění případné nejasnosti ve Vaší objednávce. Na e-mail, který zde vyplníte, Vám potvrdíme ukončenou objednávku.
E-mail:    *
Telefon:    *
 
Do přihlašovacího jména a hesla zapište taková slova nebo čísla, která si snadno zapamatujete. Při příštím přihlášení, budete stejnými slovy nebo čísly vstupovat do ukončení našeho objednávkového programu. Musíte je vždy zapsat tak, jak je zapíšete nyní, jinak nelze ukončit a odeslat objednávku.
Přihlašovací jméno:  
Heslo:  
Zopakovat zvolené heslo:  
Při zápisu jména a hesla doporučujeme nepoužívat znaky s diakritikou. Použijete-li některé znaky velké, musíte příště při přihlášení tyto velké znaky dodržet.
Nevyplníte-li přihlašovací jméno a heslo, nemůžete si v budoucnu zkontrolovat Vaše již vytvořené objednávky a při další objednávce u nás budete muset znovu vyplnit všechny údaje v této tabulce, jako nový zákazník.