Svatby

Svatba1

Fotografování zajišťují fotografové vyučení v oboru s dlouholetou praxí a hlavně zkušenostmi nejen ze všech pražských klasických obřadních síní ale i z mnoha pražských kostelů, parků, různých hradů a zámečků. Znalost prostředí je vedle profesionálního přístupu a zkušeností tím nejdůležitějším momentem při vlastním fotografování.

Svatba2

Fotograf zná nejen dobře svatební místnosti – jejich osvětlení v případě dobrého i špatného počasí ale i exteriéry, které umí po vlastním obřadě 100 % využít k dalším snímkům novomanželů. To vše s následnou perfektní digitální úpravou v profesionálních programech na počítači zajistí vysokou výslednou kvalitu odvedené práce.

Pouhé ukázky práce a líbivé stránky a někdy ani nepřiměřeně vysoká cena Vám zdaleka nezaručí, že budete s fotografiemi z vlastní svatby spokojeni.

Svatba na CDMůžete se spolehnout na naši ověřenou kvalitu, mimo zdejší galerii, jsou k nahlédnutí fotografie v albu v našem obchodě, případně i velkoformátové zvětšeniny.

Máme vlastní zpracování fotografií, nejsme odkázáni na cizí laboratoř a tak si kvalitu výsledných fotografií sami ohlídáme a plně ji garantujeme. Fotografie zpracováváme výhradne na špičkový fotopapír Fuji.

Svatba3

Ceník

Následující ceník je orientační a cena se zpřesňuje individuálně:

Základní cena při krátkém obřadu a malém počtu hostů zahrnuje:

  • fotografování cca 60 vybraných záběrů z průběhu obřadu, gratulace, skupinky, novomanželé (nafotografováno je více, fotograf provede výběr)/li>
  • 30 ks fotografií 15 x 21 cm
  • uložení dat na CD (až 60 upravených záběrů)
  • cena 4 000,- Kč

Větší rozsah svatby:

  • + příjezdy svatebních hostů, další fotografování novomanželů v exteriéru
  • 50 ks fotografií 10 x 15 cm + 20 ks fotografií 15 x 21 cm
  • uložení dat na CD (až 100 upravených záběrů)
  • cena 5 000,- až 7 000,- Kč

Dlouhá svatba včetně příprav, případně hostina a večírek
Cena se stanovuje individuálně podle délky trvání reportáže, počtu vyrobených fotografií.
Nabízíme také natočení videozáznamu z Vaší svatby, podrobněji v odkazu - Videoreportáže 

Galerie